Gargždai

+370 (618) 82 632

/
Klaipėda

+370 (618) 82 632

Vilnius

+370 (615) 31 189

/
Kaunas

+370 (640) 19 611

Šiauliai

+370 (657) 09 060

/
Panevėžys

+370 (657) 09 060

Bituminės čerpės Shinglas
Užklausimo forma nuo
Stogų dangos » Plokšti stogai

Plokšti stogai

Ploksti stogai

Plokšti stogai

Plokšti stogai – tai dar kitaip vadinamieji sutapdinti stogai. Plokšti stogai paplitę visame pasaulyje. Dažniausiai tokia stogo konstrukcija naudojama pramonėje statyboje, tačiau tai taip pat yra ir šiuolaikinės, modernios stogo konstrukcijos individualių namų bruožas. Sutapdinti stogai pastatams suteikia šiuolaikinę ir išskirtinę išvaizdą. Tokio tipo stogai nesumažina pastato vidaus erdvės, tad plokščiojo stogo dėka galima išnaudoti visą palėpės erdvę.

Sutapdintas stogas padengtas kokybiška stogo danga gali būti naudojamas ir kaip terasos, sodo, vaikų žaidimo aikštelės plotas,  nes stogo danga plokštiems stogams yra lygi, su mažu nuolydžiu. Plokštiems stogams dažniausiai dengti  naudojamos: bituminės ruloninės stogo dangos ir PVC stogo dangos . Taip pat gali būti naudojama daugiasluoksnės kompozicinės plokštės stogams, angliškai dar vadinamos „Sandwich" tipo.

Sutapdintam stogui labai svarbu kokybiškas apšiltinimas. Mūsų įmonė siūlo rinktis iš šių apšiltinimo medžiagų. Nauji plokštieji stogai dažniausiai šiltinami dvisluoksne šilumos izoliacija, taip siekiant padidinti šilumos kiekį patalpose ir sumažinti plokščio stogo konstrukcijos kainą.

Vertėtų prisiminti, kad pagrindinė plokščio stogo paskirtis yra apsaugoti pastatus nuo atmosferos veiksnių,RM.INSTRUKCIJA_2012_05_23.pdf tokių kaip krituliai, vėjas, temperatūrų kaina. Mūsų patyrę stogo dangų specialistai patars kokios stogo dangos medžiagos labiausiai tiks Jūsų plokščiam stogui, kad maksimaliai apsaugotumėte savo pastatus nuo atmosferos veiksnių ir sutapdintas stogas ilgai Jums tarnautų.

Čia galite parsisiųsti plokščiųjų stogų klojimo instrukciją.