Gargždai

+370 (618) 82 632

/
Klaipėda

+370 (618) 82 632

Vilnius

+370 (615) 31 189

/
Kaunas

+370 (640) 19 611

Šiauliai

+370 (657) 09 060

/
Panevėžys

+370 (657) 09 060

Bituminės čerpės Shinglas
Užklausimo forma nuo

Apatinio sluoksnio stogo dangos

Prilydoma bituminė danga

Apatinio sluoksnio stogo danga yra sudaryta iš bituminėje masėje įmirkyto armuojančio audinio (poliesterio pluošto arba stiklūno) . Audinį iš abiejų pusių dengia stirenas-butadienas-stirenas (SBS) polimerais modifikuoto bitumo sluoksniai, kurie užtikrina dangos hidroizoliacines savybes – nepralaidumą vandeniui, krituliams.

Medžiaga, apatiniam stogo sluoksniui dengti, iš abiejų pusių padengta apsauginiu sluoksniu – plona lengvai besilydančia polimerine plėvele arba smulkiagrūdžiu pabarstu (smėliu arba talku) . Šios medžiagos apsaugo stogo dangos ritinius nuo sulipimo.

Apatinio sluoksnio danga atlieka hidroizoliacinę funkciją, tačiau neapsaugo nuo saulės spindulių poveikio ir negali būti naudojama kaip stogo dangos apdailos sluoksnis. Todėl ant šių medžiagų visada klojamas viršutinis sluoksnis su stambiagrūdžiu skalūno arba bazalto pabarstu.

Šios medžiagos (nes visais atvejais) gali būti klojamos ir vienu ar dviem sluoksniais nenaudojant stogo dangos su pabarstu, jei įrengiama rūsių, sanitarinių mazgų grindų, sienų, stovėjimo aikštelių hidroizoliacija ir paklota danga negauna tiesioginių UV spindulių. Pasikonsultuoti su mūsų įmonės stogų dangos specialistais.

Nepamiškite, kad apatinio sluoksnio stogo danga, kuri turi būti įrengta taip, kad užtikrintų ilgalaikę pastato hidroizoliacinę apsaugą bei  eksploatacinį stogo patikimumą. Mūsų darbuotojai stogo dangas parenka atsižvelgiant į jų technines charakteristikas bei  atliekamų darbų pobūdį (naujo stogo klojimas, seno stogo renovacija ar  stogo kapitalinis remontas).

Žemiau esančioje lentelėje pateikiame dviejų gamintojų ( MIDA LT ir TechnoNICOL) apatinio stogo sluoksnio dangų pasiūlą su aprašymais ir kainomis:

MIDA LT TechnoNICOL
Stiklūno pagrindu

 

MIDA UNIFLEKS V S3s

Bicroelast HPP
Bipol HPP
Unifleks HPP
Poliesterio pagrindu

MIDA BIKROELAST PV S3p
MIDA BIPOL PV S3p
MIDA UNIFLEKS PV S3s
MIDA BALT PV S3s
MIDA TECHNOELAST PV S4s
MIDA TECHNOELAST PV S5s

Bicroelast EPP
Bipol EPP
Bipol Standart EPP
Bipol Standart EMP 160
Unifleks EPP
Unifleks EMP
Unifleks EPP 4,0
Technoelast K-MS 170/4000